Zniżki Fitness Catering

Fitness Catering - rabaty

Fitness Catering – catering indywidualny

Fitness Catering to firma, która specjalizuje się w cateringu dietetycznym. W tej branży działa od wielu lat, co pozwoliło jej dobrze poznać potrzeby klientów. Nic więc dziwnego, że oferta, jaką dysponuje, cieszy się tak dużym zainteresowaniem. 

Firma ma w swojej ofercie diety różnego rodzaju. Te różnią się nie tylko zasadami, charakterystycznym dla danej diety menu, ale też kalorycznością. Klienci mogą modyfikować jadłospis i wykluczać niechciane posiłki, a tym bardziej alergeny. 

-25%
Kod promocyjny: 25WEGE

Oferta jest skierowana do osób, które chcą przejść na zdrowy tryb odżywiania. W Fitness Catering odpowiednią dla siebie dietę znajdą też sportowcy oraz osoby wyjątkowo aktywne fizycznie. Firma poleca diety odchudzające, oczyszczające i wspomagające leczenie rozmaitych chorób. Bo Fitness Catering każdy znajdzie dla siebie dietę, która sprosta jego oczekiwaniom. 

Firma jest dobrze znana na terenie całej Polski, a w szczególności w największych miastach poszczególnych województw. Bo właśnie te miejscowości obsługuje. Na stronie można sprawdzić, do kogo dociera z cateringiem. Wystarczy wpisać swój adres do wyszukiwarki.  

Fitness Catering - rabaty

Fitness Catering – catering indywidualny

Fitness Catering słynie z bogatej oferty diet. Znaleźć w niej można następujące: Wybór menu – Low carb, Wybór menu – Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Women, Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free. Inne polecane i cieszące się dużym zainteresowaniem diety dostępne w ofercie Fitness Catering to: Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto.

Wybierając dietę, trzeba wziąć pod uwagę jej cel, a także stan zdrowia. Warto skonsultować to z dietetykiem. Jeśli jednak chodzi o samą kaloryczność, każdy ustali ją samodzielnie. Wystarczy, że w kalkulatorze poda takie informacje jak płeć, wiek, waga, wzrost oraz aktywność fizyczna. 

Idealnie dopasowane menu w Fitness Catering

Zniżki Fitness Catering

Zalety korzystania z cateringu w Fitness Catering

Fitness Catering - rabaty

Dlaczego warto zdecydować się na dietę w Fitness Catering? Powodów jest wiele!

  • Fitness Catering ma atrakcyjny wybór diet. Diety te są zdrowe, smaczne, prawidłowo zbilansowane. Posiłki powstają na bazie składników najwyższej jakości, zgodnie z wytycznymi wykwalifikowanych dietetyków. 
  • Firma oferuje catering w atrakcyjnej cenie. Zapewnia dodatkowe rabaty i promocje. Oferuje zniżki naliczane za punkty zdobyte w ramach Programu Lojalnościowego. 
  • Fitness Catering dostarcza posiłki terminowo i zgodnie z zamówieniem, a dostawa jest zawsze darmowa. 
  • Klienci mają możliwość wyboru menu, eliminacji niechcianych dań, czy składników. Mogą zmienić dietę na każdym etapie trwania umowy. 
  • Zamówienie w Fitness Catering można złożyć sprawnie i wygodnie za pośrednictwem panelu klienta dostępnego na stronie. 

Fitness Catering

Fitness Catering – catering przygotowany od podstaw

Na stronie są wszystkie niezbędne informacje dotyczące obsługiwanych miejscowości. Wystarczy sprawdzić, jakie miejscowości są w zasięgu cateringu, posługując się wyszukiwarką. Tego samego można dowiedzieć się, dzwoniąc do biura obsługi klienta.

Dostawa cateringu odbywa się najczęściej bezkontaktowo. To ze względu na nocne godziny dostaw. Warto przekazać kod do klatki schodowej lub bramy wjazdowej, tak by kurier mógł zostawić posiłki pod drzwiami lub w innym, ustalonym miejscu.

Miejsce dostawy wybiera klient. Kurier dowiezie dietę pod wskazany adres, zarówno do domu, jak i firmy. Ważne jest tylko, by podać te adresy w formularzu zamówienia.

W każdym momencie można zmienić dietę na inną lub zmienić tylko jej kaloryczność. Zmiany najlepiej dokonać pod okiem dietetyka. Trzeba tylko mieć na uwadze, że zmiana diety nastąpi dopiero po upływie kilku dni.