Zniżki TIM Catering

Tim Catering Logo

TIM Catering

Catering dietetyczny TIM Catering powstał z myślą o osobach, które chcą otrzymywać codziennie zdrowe, smaczne oraz świeże i naturalne potrawy. Co ważne, są one w przystępnej cenie. Zamawianie dań nie jest trudne, a ponadto Klienci cenią sobie wygodę. Klient nie musi się o nic martwić, ponieważ to dietetycy i kucharze obliczą kaloryczność jego posiłków
na podstawie indywidualnych wyznaczników. Oferowane boxy żywieniowe są zawsze dostarczone pod umówiony adres i o wskazanej przez zamawiającego godzinie.

-20%
Kod promocyjny: GIGAWYBOR
TIM Catering

Wygodna dieta pudełkowa

Wygodna dieta pudełkowa to opcja dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które na co dzień nie mają czasu na to, aby przygotować dla siebie posiłki. Ponadto jest to dobre rozwiązanie dla tych osób, które po prostu nie mają ochoty na robienie zakupów i gotowanie. Wystarczy więc, że dobiorą dla siebie odpowiedni pakiet żywieniowy i będą cieszyć się pełnowartościowymi posiłkami. Dania są zbilansowane i dostosowane do BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego Klienta. Każdy może również liczyć na konsultację z doświadczonym dietetykiem, który pomoże w wyznaczeniu celów żywieniowych, adekwatnych do bieżącej kondycji zdrowotnej osoby zainteresowanej dietą pudełkową. Na mapce na stronie internetowej firmy można zobaczyć, gdzie dowożony jest catering. Można też zapoznać się z informacją, że jedzenie dostarczane jest bezpłatnie, co dodatkowo zachęca.

Tim Catering dieta pudełkowa
Tim Catering dieta pudełkowa

Możliwe do wyboru diety pudełkowe

TIM Catering oferuje następujące diety pudełkowe:

 • Wybór Menu,
 • Sport Premium,
 • Slim,
 • Office,
 • Standard,
 • Keto,
 • Keto Premium,
 • Sport,
 • Niski IG,
 • Hashimoto,
 • Vegetarian,
 • Vege + Fish,
 • Vegan,
 • Less Gluten,
 • Lactose Free

Niezależnie od tego, na co ktoś ma ochotę i jakich wymaga potraw jego plan dietetyczny, na pewno spośród tych opcji znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem jest to, że propozycje diet pudełkowych opracowane są również dla wegan i wegetarian, jak i dla osób, które zmagają się z niektórymi chorobami. TIM Catering z pewnością sprawdzi się wśród osób dla których liczy się świadome, zdrowe i w pełni zbilansowane odżywianie. Warto więc sprawdzić swoje BMI oraz kalkulator zapotrzebowania kalorycznego, a następnie wybrać najwłaściwszy plan żywienia. 

Idealnie dopasowane menu w Tim Catering

TIM Catering

Posiłki przygotowane z dbałością o każdy szczegół

Posiłki w TIM Catering przygotowane są z dbałością o każdy szczegół, zarówno pod kątem smaku, kaloryczności, jak i estetyki podania w boxach. Szef kuchni proponuje Klientom dania różnorodne. Każdy z pakietów jest starannie opisany, także pod kątem tych posiłków, które są przygotowane. Klienci mogą też zapoznać się z przedziałem kalorii. TIM Catering zawsze dba o to, aby wszystkie potrawy były dopasowane do oczekiwań Klienta. Eksperci edukują również zainteresowanych na temat tego, jak ważne jest świadome odżywianie. Proces składania zamówienia i warunki dostawy prezentują się bezproblemowo. Można też liczyć na cykliczne promocje, zwłaszcza, gdy jest się stałym Klientem. Panel Klienta jest opracowany intuicyjnie, co stanowi kolejną przesłankę do tego, by decydować się na wskazane świadczenia.

Tim Catering dieta pudełkowa
Tim Catering dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa oparta na nowoczesnych zasadach dostawy

Wskazana dieta pudełkowa jest dietą opartą na nowoczesnych zasadach dostawy. Dlatego Klienci mogą być pewni, że wskazany catering dietetyczny jest przystosowany do norm branżowych. Jeśli tylko ktoś ma jakiekolwiek pytania odnośnie do tego, jak ma skorzystać z cateringu, to może spodziewać się, że dietetycy i inni pracownicy będą chętnie odpowiadać. Firma udostępnia specjalny kalkulator planów treningowych, z podziałem na płeć. Jest to innowacyjne rozwiązanie, raczej nie spotykane nigdzie więcej. Nie jest wobec tego dziwne, że Klienci tak chętnie na nie się decydują. Ze wskazanego cateringu dietetycznego chętnie korzystają sportowcy, ponieważ mogą ustalać sprecyzowane plany żywieniowe pod cele treningowe. W trakcie korzystania z usług TIM Catering mogą liczyć na indywidualne konsultacje, gdy tylko będą tego potrzebować. Firma ta nie bez powodu jest więc rekomendowana.