Zniżki Fit Apetit

Fit Apetit Logo

FIT Apetit

Fit Apetit to catering dietetyczny, oferujący różne diety pudełkowe dla osób, które zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Klienci wiedzą, że od ekspertów z tej firmy otrzymają wyłącznie smaczne, pełnowartościowe dania. Każdego dnia mogą liczyć na urozmaicone menu. Wystarczy, że na smartfonie zainstalują prostą w obsłudze aplikację i dobiorą dla siebie odpowiedni pakiet, planując posiłki na kolejne dni.

-15%
Kod promocyjny: RELAX
Fit Apetit

Diety dla osób o różnych preferencjach żywieniowych

Fit Apetit gwarantuje wszystkim Klientom przygotowanie dań zdrowych, smacznych i dopasowanych do ich preferencji smakowych. Ekologiczne potrawy z pewnością przypadną do gustu tym osobom, które wybiorą dane plany żywieniowe. Jako że Fit Apetit współpracuje z lokalnymi dostawcami, można spodziewać się, że otrzymywać będzie się potrawy najlepszej jakości. Będą one bez dodatków i ulepszaczy, co jeszcze bardziej zachęca do ich spożywania.

Klienci mogą decydować się na diety takie jak:

 • Dieta Standard,
 • Dieta Veggie,
 • Dieta Slimfit,
 • Dieta Gluten& Dairy Free,
 • Dieta Vegan,
 • Dieta Dairy Free,
 • Dieta No Fish,
 • Dieta Vegetarian,
 • Dieta Pescovegetarian,
 •  Dieta Low Carb,
 • Dieta Sport,
 • Dieta dla mam karmiących,
 • Dieta dla kobiet w ciąży,
 • Dieta Keto Power,
 • Dieta Perfect Match.

Na stronie internetowej firmy cateringowej można znaleźć dokładny opis każdej dietyi zadecydować, czy chce się ją spożywać. Podane są: krótka charakterystyka, zakres kalorii oraz przykładowe menu.

Idealnie dopasowane menu w Fit Apetit

Fit Apetit

Sprawna w obsłudze aplikacja

Klienci mogą liczyć na konsultacje z mającymi spore doświadczenie dietetykami, wobec czego, jeśli tylko nie wiedzą, którą dietę wybrać, to na pewno eksperci udzielą im stosownych podpowiedzi. Na stronie internetowej Fit Apetit umieszczony jest kalkulator BMI oraz kalkulator zapotrzebowania energetycznego, a więc praktyczne narzędzia, z pomocą których można podejść o wiele bardziej świadomie do tematu zdrowego odżywiania. Klienci, którzy są w 100% zdecydowani na daną dietę, tuż po zainstalowaniu aplikacji mogą złożyć pierwsze zamówienie. Dzięki temu mogą potem regularnie oceniać posiłki, rozporządzać adresami oraz terminami dostaw. Za pomocą aplikacji mogą również polecać innym wskazany catering dietetyczny. Otrzymują wówczas specjalne punkty, Fitcoiny, jakie później pozwalają obniżyć cenę diety. 

Fit Apetit Catering
Fit Apetit Catering

Osoby zainteresowane Fit Apetit na pewno docenią to, iż w tej chwili firma ma ponad
140 lokalizacji w całej Polsce. To pozwala cały czas docierać do nowych klientów. Firma od początku działalności zaznacza, że nie chce oferować masowo posiłków dokładnie takich samych, jakie w ofercie mają inne cateringi dietetyczne. Dlatego eksperci proponują wyłącznie zdrowe, smaczne i niebanalnie przygotowane dania. Taka różnorodność jest doceniana przez Klientów. Fit Apetit zapewnia więc obsługę na podobnym poziomie jak w restauracji, bez konieczności wychodzenia z domu. Każdy, kto rozsądnie wyznaczy swój cel żywieniowy, może następnie cieszyć się smakiem konkretnych dań.
Potrawy ze wskazanej diety pudełkowej są dostępne w dwóch wersjach: tradycyjnej,
jak i nawiązują do kuchni z wielu stron świata. Potrawy dostarczane są w opakowaniach EKO z pulpy trzcinowej. Dzięki takiemu zapakowaniu możliwe jest mrożenie, podgrzewanie w piekarniku oraz podgrzewanie w mikrofalówce. We wszystkich zestawach można również znaleźć biodegradowalne sztućce, stanowiące świetne zastępstwo dla plastiku.

Fit Apetit

Fit Apetit – catering przygotowany od podstaw

Kiedy ktoś poszukuje cateringu przygotowanego od podstaw przez wykwalifikowanych kucharzy, to powinien przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania Fit Apetit. To właśnie w tej firmie składniki do każdej potrawy są przez dietetyków i kucharzy dobierane bardzo starannie. Kucharze samodzielnie pieką chleb i sezonują mięso do poszczególnych posiłków. Zdrowe odżywianie to aktualnie temat na topie. Wiele osób wie o tym, że decydując się
na kupno diety pudełkowej nie tylko oszczędza czas i zapewnia sobie komfort.
Najważniejsze dla nich jest to, że mogą jeść produkty korzystne dla zdrowia, samopoczucia, jak i sylwetki.