Zniżki Zdrowy Catering

Zdrowy Catering Logo

Zdrowy Catering

Firma zajmująca się dietą pudełkową – Zdrowy Catering zapewnia swoim Klientom pełnowartościowe, optymalnie zbilansowane dania. Są one smaczne i można je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego wiele osób decyduje się na zakup konkretnego planu żywieniowego. Najpierw jednak eksperci zalecają sprawdzić kalkulator zapotrzebowania energetycznego oraz kalkulator BMI oraz skonsultować się z dietetykiem, by mieć lepszy ogląd na to, co należy zamówić. Jedynie w takiej sytuacji będzie się pewnym tego, iż catering spełni spodziewane cele.

-15%

Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Zdrowy Catering

Jakie diety są dostępne w firmie Zdrowy Catering?

Zdrowy catering - dieta pudełkowa
Zdrowy catering - dieta pudełkowa

Dostępne diety pudełkowe w Zdrowy Catering to: 

  • Dieta Standard, 
  • Dieta Vege, 
  • Dieta Odchudzająca,
  • Dieta Niski IG, 
  • Dieta Bez Glutenu i Laktozy, 
  • Dieta Detox Sodowy, 
  • Dieta Sport,
  • Dieta KETO, 
  • Dieta na zimno + obiad na ciepło, 
  • Dieta KETO ekonomiczna. 

Tak sporo opcji wyraźnie pokazuje, że niezależnie od preferencji smakowych, każdy ma okazję dopasować dla siebie najwłaściwszy pakiet. Jeśli zaś ktoś po raz pierwszy chce skorzystać z diety pudełkowej i nadal żyje błędnymi przekonaniami na temat tego rozwiązania, to szybko zauważy, że należy zmienić zdanie. Przede wszystkim, nie będzie mowy o monotonii w przygotowanych posiłkach. Dania są różnorodne, kolorowe i obejmują zarówno standardowe posiłki, jak i bazują na bardziej wyszukanych przepisach.

Ponadto, trzeba też będzie zmierzyć się z mitem mówiącym o tym, że catering żywieniowy jest kosztowny. Kiedy podliczy się koszty zakupu składników, a także uwzględni czas przeznaczony na zakup i gotowanie, to tak naprawdę nie zauważy się większych różnic. Klienci Zdrowego Cateringu doceniają także to, że mogą spodziewać się atrakcyjnych rabatów. Oferowany program lojalnościowy bazuje na tym, że kiedy rekomenduje się ten catering znajomemu, to otrzymuje się 7% wartości zamówienia w formie skarbonki.

Później zaś można ją wymieniać na darmowe dni diety. Kiedy zaś osoba z polecenia zdecyduje się na dietę pudełkową, to Klient – polecający otrzymuje 7% zniżki na wybraną przez siebie w danym czasie dietę. Dlatego Klienci chętnie zostają ze Zdrowym Cateringiem. Zasady współpracy z firmą oraz to, w myśl jakich zasad ona działa wiele osób zachęca do kontaktu. I przyznają one, że nie żałują swojej decyzji.

Idealnie dopasowane menu w Zdrowy Catering

Zdrowy Catering

Indywidualnie przygotowane jadłospisy

Zdrowy catering - dieta pudełkowa

Zdrowy Catering gwarantuje zainteresowanym dietę dopasowaną do oczekiwań, potrzeb żywieniowych oraz wrażeń smakowych. Dietetycy pomagają w doborze zakresu kalorii oraz wskazują, który typ diety będzie dla kogoś najlepszy. Pudełka z posiłkami mogą być dostarczone nie tylko do domu albo również do pracy, jeśli Klient ma takie oczekiwania. Najważniejsze jest to, że dana osoba może dbać o siebie codziennie, nie poświęcając na to swojego czasu. Jeśli więc tylko ktoś zastanawia się nad tym, żeby zacząć się zdrowo odżywiać oraz poczuć ze sobą lepiej, to Zdrowy Catering powinien go bardziej zainteresować. Lepsze zdrowie fizyczna, włosy, paznokcie i cera w doskonałym stanie oraz pozytywne samopoczucie – eksperci z tego cateringu przekonują zainteresowanych, że warto ich propozycji przyjrzeć się z bliska.

Zdrowy Catering

Sporo narzędzi pozwalających monitorować własne zdrowie

Zdrowy Catering to nie tylko nazwa. Cały team dba o to, by rzeczywiście kwestia zachowania dobrostanu fizycznego i psychicznego była potraktowana priorytetowo. Dlatego firma poza standardowymi – kalkulatorem BMI oraz kalkulatorem zapotrzebowania kalorycznego, przygotowała inne kalkulatory: wody, WHR (stosunku obwodu talii do bioder) oraz GKI (Indeks Glukozowo – Ketonowy). To pozwala użytkownikom dowiedzieć się o wiele więcej na temat tego, jaki prowadzą styl życia i jaka aktualnie jest ich forma. Często jest to początkiem do zmiany złych nawyków żywieniowych. Od początku prowadzonej działalności Zdrowy Catering zabiega o to, by spełnić oczekiwania Klientów. Jest to wyraźnie zauważalne, zarówno z poziomu obsługi, jak i tego, w jaki sposób prezentuje się witryna. Diety pudełkowe są tutaj warte zauważenia i zarekomendowania innym. 

Zdrowy catering - dieta pudełkowa
Zdrowy catering - dieta pudełkowa