Zniżki Mój Catering

Mój Catering proponuje klientom smaczne i zdrowe posiłki w przystępnych cenach. Dlatego w branży gastronomicznej jako marka oferująca dietę pudełkową cieszy się sporym uznaniem. To efekt nie tylko tego, że firma zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków, ale również tego, że można tutaj korzystać z ciekawego Programu Lojalnościowego, a nawet zarabiać w programie afiliacyjnym. 

-5%
Kod promocyjny: WIOSNA5
Zniżki Mój Catering

Program Lojalnościowy i program afiliacyjny - korzyści dla klientów

Program Lojalnościowy przygotowany przez Mój Catering to rozwiązanie wystosowane dla osób, które decydują się na to, by oceniać poszczególne posiłki i promować diety pudełkowe innym osobom. Uzyskane w ten sposób zniżki wymienia się następnie na punkty. Za każde wydane 1000 złotych klient ma przyznane 25 000 punktów. W chwili zaproszenia znajomych za pierwsze zamówienie złożone przez osobę z polecenia otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Jednorazowa ocena każdego posiłku to 1 punkt. Za 10 punktów można dostać 1 złoty zniżki. Po nazbieraniu wyznaczonej odgórnie liczby punktów wystarczy później zaznaczyć w panelu w trakcie składania zamówienia opcję taką jak:  “Uwzględnij punkty ze skarbonki”. Dodatkowo, kiedy wyraża się zgodę marketingową na dodanie do listy mailingowej firmy, można na bieżąco orientować się w tym, jakie promocje są dostępne. Za poszczególne działania obowiązuje wygenerowany dla konkretnego klienta kod polecający. 

Program afiliacyjny to kolejna z propozycji, którą warto jest wziąć pod uwagę. Polecając reklamowo jakość produktów oraz smak poszczególnych potraw otrzymuje się indywidualny link, z którego zakupy online zapisują się w zewnętrznym programie. Za każdą osobę i jej zamówienie diety uczestnik programu afiliacyjnego otrzymuje konkretną kwotę. Zależnie od zaangażowania, może to być od kilkuset do kilku tysięcy złotych każdego miesiąca. Zasady programu afiliacyjnego są zaprezentowane na stronie firmowej, a kiedy ktoś chce poznać więcej szczegółów, to może skontaktować się z biurem obsługi klienta. Tego typu forma promocji chętnie wybierana jest przez trenerów fitness oraz influencerów, a ponadto coraz częściej interesują się nią klienci indywidualni.

Idealnie dopasowane menu w Mój Catering

Zniżki Mój Catering

Diety dostępne w Mój Catering - 16 propozycji

W Mój Catering dostępnych jest aż 16 pakietów diet, dzięki czemu każda z zainteresowanych osób ma możliwość dopasować coś wprost pod swoje potrzeby. Oferowane propozycje to: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

Przed wytypowaniem najlepszej z propozycji należy podać: cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz wskazać, jaki prowadzi się tryb życia. Warto też sugerować się informacjami pozyskanymi z kalkulatorów: BMI, wody oraz kalorii. Catering zamawia się  telefonicznie lub internetowo. Firma prosperuje w ponad 3000 miast w Polsce, a więc należy tylko wpisać swój kod pocztowy, żeby sprawdzić, czy usługa jest proponowana tam, gdzie zamierza się skorzystać z diety pudełkowej. 

Mój Catering ma własną auto – chłodnię, wobec czego posiłki dostarczone są w optymalnych warunkach, nie dopuszczających do ich zepsucia. Koszt dostawy jednorazowej zawsze wynosi 5 złotych.

Zniżki Mój Catering

Diety w Mój Catering - dopasowane do każdego

Diety w Mój Catering dopasowane są do osób w różnym wieku, różnej płci i prowadzących dowolny tryb życia. Można też poszczególne pakiety dopasować do swojej aktualnej kondycji zdrowotnej. Dobierając określony pakiet należy jedynie zwrócić uwagę na jego kaloryczność oraz rodzaj. Posiłki są nie tylko adekwatnie zbilansowane, ale również podane w estetyczny sposób. Firma proponuje sporo elastycznych możliwości, do których zaliczają się między innymi: zarządzanie miejscem dostaw, możliwość wymiany dań, czy wykluczenie alergenów. 

Wszyscy klienci mogą liczyć na kompleksowe i merytoryczne doradztwo, zarówno przed zdecydowaniem się na konkretną dietę pudełkową, jak i w trakcie korzystania z cateringu. Doświadczeni kucharze i dietetycy wspólnie dbają o wysoką jakość przygotowanych posiłków. 

Diety dostępne w Mój Catering - 16 propozycji

Klient zdecydowany na usługę cateringu dietetycznego ma możliwość doboru diety, która w pełni dopasowana będzie do jego indywidualnych potrzeb. Konkretny pakiet może wybrać samodzielnie, wcześniej uzupełniając kalkulatory: BMI, wody lub kalorii bądź po rozmowie z dietetykiem klinicznym. Tuż po złożeniu zamówienia kucharze zajmą się każdego dnia przygotowaniem świeżych posiłków, a kierowca dostarczy je pod wskazany adres.

Tak, Mój Catering to firma ekologiczna. Zestawy, które dostarczamy do klientów przewożone są na tackach w różnych rozmiarach, wykonanych z naturalnej pulpy z trzciny cukrowej. Opakowania są w pełni biodegradowalne i kompostowalne, ponieważ nie posiadają żadnych warstw powlekających wnętrze opakowania, znacznie ograniczających ich ponowne przetworzenie. Miski zrobione są z kolei z PP, również w 100% nadającego się do recyklingu. Butelki z materiału rPET, a więc pochodzące z odzysku surowców wtórnych uniemożliwiają wprowadzenie pierwotnego plastiku do obrotu. 

Listę ewentualnych alergenów w poszczególnych daniach publikujemy na stronie internetowej, co stanowi szczególnie cenną informację dla osób zmagających się z alergiami pokarmowymi. Ze swojej strony gwarantujemy, że dbamy o to, aby nie dochodziło do zanieczyszczenia krzyżowego, wdrażając najwyższe standardy bezpieczeństwa produkcji.