Zniżki Green BOX

GreenBox Logo

GreenBox

Catering dietetyczny od firmy GreenBox jest dietą pudełkową, na którą zwracają uwagę osoby świadome tego, jak ważne jest korzystanie z posiłków zdrowych, zbilansowanych i dopasowanych do ekologicznego stylu życia. Oczywiście, nie bez znaczenia dla takiej grupy docelowej pozostaje również wygoda, związana z tym, że nie mają konieczności samodzielnego przygotowania poszczególnych potraw. Zakupy, gotowanie, pieczenie, odgrzewanie i zmywanie odpadają. Ten czas można poświęcić na własny rozwój, odpoczynek lub przebywanie z bliskimi. Dieta pudełkowa od GreenBox pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze, z uwagi na to, że dostawy realizowane są bezpłatnie. 

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

GreenBox

Zalety diety pudełkowej GreenBox

Optymalnie zbilansowana dieta bardzo dobrze wpływa na kondycję fizyczną oraz zdrowie psychiczne. Dlatego te osoby, które jedzą posiłki z wybranego pakietu żywieniowego będą mogły dostrzec, że czują się na co dzień o wiele lepiej. Dania, w których przede wszystkim znajdują się naturalne składniki umieszczane będą w biodegradowalnych opakowaniach. Klienci zachęceni do sprawdzenia BMI, czyli stosunku wagi do wzrostu, szybko ustalą, jakie muszą wprowadzić cele żywieniowe i który pakiet w związku z tym wybrać. Kolejno będą mogli obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, by przekonać się, czy w ich wypadku konieczne jest utrzymanie, redukcja albo zwiększenie masy ciała. O tym, który jadłospis wybrać można będzie natomiast w pełni świadomie zadecydować
po konsultacji z dietetykiem. Taka rozmowa na pewno okaże się niezbędna również wtedy, gdy ktoś decyduje się na dietę pudełkową po raz pierwszy. 

GreenBox Catering dietetyczny
GreenBox Catering dietetyczny

Opcje diety pudełkowej w GreenBox

Dieta pudełkowa w GreenBox możliwa jest do wyboru w następujących wariantach: 

 • Dieta z Wyborem Menu, 
 • Dieta Standard,
 • Dieta Odchudzająca,
 • Dieta Domowa,
 • Dieta Sportowa, 
 • Dieta Wegetariańska,
 • Dieta Wegetariańska + Ryby, 
 • Dieta Low IG, 
 • Dieta Keto, 
 • Dieta Low CARB, 
 • Dieta Office,
 • Dieta Oczyszczająca,
 • Dieta DASH. 

W ramach każdego z tych pakietów posiłki są dostosowane do wymagań Klienta. Menu jest różnorodne i opiera się na produktach od lokalnych dostawców. To wiele osób przekonuje do wskazanych usług cateringowych. Klienci wiedzą też po zapoznaniu się z informacjami ze strony internetowej, że im dłużej ktoś ze wskazaną firmą współpracuje, tym może oczekiwać na korzystniejsze rabaty, a promocje również okażą się zachęcające. Program lojalnościowy przygotowany jest na bardzo preferencyjnych warunkach.

Idealnie dopasowane menu w GreenBox

GreenBox

Filozofia „Zero Waste”

Zaprezentowana firma cateringowa oferuje swoje usługi w wielu miastach w Polsce, stale się rozwijając. Klienci poinformowani są o tym, że domeną cateringu jest filozofia „Zero Waste”. Wszystkie dania są przygotowywane oraz dostarczane w sposób nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Zdrowy, proekologiczny oraz ekonomiczny styl życia przekonuje coraz więcej osób. Te osoby o wiele chętniej zwracają uwagę na catering dietetyczny GreenBox.

Szybko przekonują się, że dieta pudełkowa nie musi być nudna oraz że każdego dnia otrzymają w wybranym przez siebie pakiecie zdrowe, świeże oraz pyszne potrawy.
Eksperci z podanej firmy zadbają o to, by Klienci cieszyli się różnorodnością potraw. Dodatkowo, każdy może się edukować, sprawdzając kalkulatory – BMI i zapotrzebowania kalorycznego. 

GreenBox Catering dietetyczny

Pionier diety cateringowej w Polsce

GreenBox to jeden z pionierów diety pudełkowej w Polsce. Klienci dlatego obdarzają wskazaną markę zaufaniem. Wiedzą, że będzie ona pomagać im spełniać zarówno cele sportowe, jak i żywieniowe. Specjaliści od kuchni – kucharze oraz dietetycy zadbają o to, by każdy miał dopasowane menu w 100% do siebie. Jest to dowód tego, iż rzeczywiście firma ta łączy pracę z pasją. Nie bez powodu otrzymała też tytuł Zdrowej Marki w 2022 roku.

Dla przedstawicieli GreenBox liczy się również to, by każdy, kogo interesuje zdrowe odżywianie mógł właśnie od nich dowiedzieć się jak najwięcej. Dlatego publikują ciekawe treści na stronie www oraz udzielają bezpłatnych konsultacji. To coś, co wyróżnia markę
na tle pozostałych z branży.