Zniżki BurakiZiemniaki

Oferta na catering dietetyczny od BurakiZiemniaki dostępna jest dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie. W ramach usługi można zamówić wiele różnych programów dietetycznych. Jednak niezależnie od wyboru zawsze można liczyć na smaczne, aromatyczne i pełnowartościowe potrawy. Catering dietetyczny od BurakiZiemniaki nie obciąża naszych portfeli, ponieważ oferowany jest w przystępnych stawkach. Bardzo często pojawiają się też kody rabatowe, więc można złapać dodatkową zniżkę na ulubione diety. To sprawia, że catering pudełkowy od BurakiZiemniaki wyróżnia się na tle innych.

Zniżki BurakiZiemniaki
BurakiZiemniaki – co to za firma?

BurakiZiemniaki to nowoczesna firma cateringowa, która z sukcesami działa na rynku. Od pewnego czasu zapewnia klientom dostęp do wielu różnych diet pudełkowych i to w wielu lokalizacjach. Dzięki temu każdy może w wygodny sposób zadbać o swoje odżywianie. Gotowe posiłki sprawiają bowiem, że znika obowiązek gotowania i robienia zakupów. Warto zauważyć, że BurakiZiemniaki jest doświadczoną firmą. W swoim zespole ma najlepszych ekspertów od żywienia i kucharzy. Dietetycy zajmują się układaniem codziennego jadłospisu. Chętnie też dzielą się swoją wiedzą z klientami, zwłaszcza jeśli nie wiedzą, jaki program żywieniowy wybrać. Kucharzy dbają o jakość i smak potraw, więc to do nich należy też zakup naturalnych składników od sprawdzonych dostawców. Reszta zespołu dba już o bezpieczne pakowanie potraw i ich terminową dostawę.

Catering dietetyczny oferowany klientom

Każdy klient po złożeniu zamówienia w BurakiZiemniaki.pl może liczyć na dostawę smacznych i zbilansowanych potraw. Ich podstawą są świeże warzywa i owoce, ponieważ to one są źródłem cennych składników odżywczych. Jednak firma cateringowa stawia na różnorodność. Dlatego codzienne potrawy bazują na różnych gatunkach mięs, wyrobach mięsnych, jajach, nabiale, produktach zbożowych i mlecznych. Dokładny jadłospis zawsze ustalany jest indywidualne z klientami i zależy od wybranego programu żywieniowego. To do klientów należy też wybór kaloryczności zestawów i ilości potraw. W standardowej wersji catering dietetyczny może obejmować od 3 do 5, czy nawet 6 posiłków na dzień. Kaloryczność zestawów mieści się w przedziale od 1000 do 3000 kalorii. W razie problemów z wyborem odpowiedniej diety można skonsultować się z dietetykiem. W BurakiZiemniaki do dyspozycji klientów czekają wykwalifikowani eksperci od żywienia. W dodatku na stronie jest kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To proste, ale jakże przydatne narzędzia, które ułatwiają wybór odpowiedniej diety i jej kaloryczności.

Idealnie dopasowane menu
Zniżki BurakiZiemniaki

Jakie diety obejmuje catering dietetyczny w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego oferta tej firmy obejmuje wiele różnych diet pudełkowych. Wśród nich nie zabrakło klasycznych wersji, znanych od lat. Jednak nie zabrakło też nowych programów dietetycznych, które w ostatnim czasie zyskują na popularności.

I tak do wyboru mamy następujące diety:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska. 
Zniżki BurakiZiemniaki
Gdzie można zamówić dietę pudełkową w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki działa już na rynku od pewnego czasu. Przez ten czas firma zdążyła rozbudować swoją ofertę w wielu różnych lokalizacjach. I tak dietę pudełkową mogą zamawiać mieszkańcy największych i najpopularniejszych miast, w tym przykład Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Jednak na tym nie kończy się oferta BurakiZiemniaki. Dostawca diety pudełkowej realizowana jest na terenie Poznania, Łodzi, Gdańska i wielu innych miejscowości. Dokładny zakres usługi szybko sprawdzimy na stronie internetowej BurakiZiemniaki.pl. Poza tym w razie wątpliwości zawsze możemy też nawiązać kontakt z firmą cateringową.