Zniżki LOVE Catering

LOVE Catering

Firma LOVE Catering oferuje dietę pudełkową dla osób, które świadome są tego, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Team tworzą doświadczeni, zaangażowani i kreatywnie podchodzący do przygotowania posiłków kucharze oraz wykwalifikowani dietetycy, którzy ze sobą współpracą bardzo aktywnie, dbając o to, aby dla każdego z Klientów przygotować spersonalizowane plany żywieniowe. Firma znana jest z przygotowania dań urozmaiconych, nawet w obrębie standardowych pakietów. Taki profil LOVE Catering wskazuje, że marka do swojej pracy podchodzi z pasją. 

-12%

Kod promocyjny: MAJ

LOVE Catering

Dzielenie się wiedzą na temat zdrowego odżywiania

Pracujący w LOVE Catering eksperci żywieniowi stale poszerzają swoją wiedzę, by oferować najlepsze pod względem jakości posiłki. Kucharze wyjątkowo starannie dobierają składniki, a następnie dbają o to, by wszystko było odpowiednio przyszykowane, wprost pod pakiet żywieniowy, który wybrał konkretny Klient. Jeśli więc ktoś dobierze dla siebie taką opcję, to na pewno będzie usatysfakcjonowany. Tym bardziej, że każda współpraca rozpoczyna się od konsultacji z dietetykiem, a posiłki, które otrzymuje się codziennie od LOVE Catering składają się z najwyższej jakości produktów. Są to często produkty lokalne, co stanowi kolejny powód do zainteresowania się taką dietą pudełkową.

love catering - dieta pudełkowa
love catering - dieta pudełkowa

Każdy dobiera dla siebie plan żywieniowy, wobec czego wie, że wszystko dostosowane będzie do jego kondycji zdrowotnej i oczekiwań. Klienci mogą też liczyć na to, iż zarówno w trakcie pierwszej konsultacji, jak i na dalszych etapach, dietetycy będą dzielić się wieloma informacjami na temat zdrowego odżywiania. Firma wdrożyła również program lojalnościowy. Oznacza to, że po zebraniu wymaganej liczby punktów Klient dostanie konkretne dni diety za darmo. Im dłużej ktoś korzysta ze wskazanych usług cateringowych, tym większe rabaty ma szansę otrzymać. 

Idealnie dopasowane menu w LOVE Catering

LOVE Catering

Ekologiczna dieta pudełkowa – czym się wyróżnia?

Kiedy kogoś zainteresuje ekologiczna dieta pudełkowa, to najpierw powinien uzupełnić kalkulator kalorii ze strony internetowej LOVE Catering. Wówczas dowie się,
w jakim zakresie kalorycznym powinien poszukiwać posiłków. Następnie powinien skonsultować się z dietetykiem, który pomoże dobrać ilość kalorii do stylu życia, jaki prowadzi dana osoba oraz do tego, jakie ma ona wytyczone cele żywieniowe. Ekologiczną dieta pudełkowa przede wszystkim wybierana jest przez osoby  świadome tego, jak liczy się zdrowy tryb życia oraz przez te, które chcą schudnąć albo cieszyć się lepszą formą. LOVE Catering otwarty jest na wszystkie z tych opcji. 

love catering - dieta pudełkowa

Wskazana dieta pudełkowa bazuje wyłącznie na świeżych potrawach, szykowanych z najlepszej jakości produktów. To najczęściej sezonowe produkty spożywcze, pochodzące od  lokalnych dostawców. Pakiety żywieniowe są opracowane na podstawie kilku przedziałów kalorycznych, wobec czego każdy może faktycznie dobrać właściwy pod swoje potrzeby. Zdrowa dieta pudełkowa na pewno nikomu się nie znudzi, ponieważ ekologiczne potrawy obejmują dania urozmaicone. Doświadczeni kucharze nie mają oporów przed eksperymentowaniem z potrawami, równocześnie będąc otwartymi na to, by szykować też dania klasyczne. Każdy Klient może więc otrzymać dokładnie taki jadłospis, który będzie odpowiedni do jego preferencji smakowych. Potrawy dostarczane są w biodegradowalnych opakowaniach, co zadowala osoby dbające o środowisko naturalne. 

LOVE Catering

Diety pudełkowe dostępne w LOVE Catering

love catering - dieta pudełkowa
love catering - dieta pudełkowa

Diety pudełkowe, które są dostępne w LOVE Catering to: 

 • Balance, 
 • Simply, 
 • Sport, 
 • Slim Fit, 
 • Low Carb, 
 • Dairy Free, 
 • Sirt,
 • Intermitten Fasting, 
 • Mama,
 • Bulion,
 • Office,
 • HANDY MEALS. 

Pakietów jest sporo, co oznacza, że każda osoba, która chce się odżywiać ekologicznie może wybrać to, co będzie dostosowane do jej preferencji smakowych. Pośród innych, krakowskich firm zajmujących się dietą pudełkową LOVE Catering wyróżnia się specjalnym menu eventowym, prezentującym się nad wyraz interesująco. Można na przykład zamówić jadłospis wigilijny albo menu na wigilijkę firmową. Takie opcje eko są bardzo popularne, co oznacza, że LOVE Catering wpisuje się w trendy.