Zniżki DietBox

DietBox to catering dietetyczny tworzony z myślą o tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i czerpać radość z jedzenia smacznych posiłków. Bo takie są właśnie dania przygotowane przez zespół kucharzy tej, coraz lepiej rozpoznawanej na rynku firmy. Każda dieta jest układana przez wykwalifikowanych dietetyków, a możliwość dopasowania kaloryczności do indywidualnych potrzeb, gwarantuje jeszcze lepsze jej działanie. DietBox oferuje catering w mocno konkurencyjnych cenach. Wykupując dietę na dłuższy czas, firma nalicza większy rabat. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Oferta cateringu dietetycznego jest skierowana do osób aktywnych, uprawiających rozmaite sporty i w związku z tym potrzebujących odpowiedniego wsparcia w zakresie żywienia. Catering jest dostępny dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Z oferty mogą korzystać również osoby z pewnymi ograniczeniami żywieniowymi, w tym osoby borykające się z różnymi schorzeniami. Catering jest też dla tych, którzy po prostu chcą zdrowo się odżywiać i jeść różnorodnie. 

Jeżeli szukasz taniego cateringu, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy DietBox. Działa w tej branży od wielu lat. Wciąż pracuje z tymi samymi dostawcami, co pozwoliło jej wynegocjować dobre ceny towarów niezbędnych do przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków. To przełożyło się automatycznie na atrakcyjne ceny poszczególnych diet. 

Zalety cateringu DietBox

Catering dietetyczny w DietaBox to praktycznie same zalety. Do najczęściej wymienianych przez klientów, można zaliczyć następujące:

  • Catering w DietaBox to gwarancja terminowej i regularnej dostawy smacznych i zdrowych posiłków, przygotowywanych przez doświadczonych kucharzy współpracujących z wykwalifikowanymi dietetykami. 
  • Firma zapewnia ogromną różnorodność. Dostarcza smaczne, zdrowe, a mimo to różnorodne posiłki, które dodatkowo apetycznie się prezentują. Są zamknięte w jednorazowych opakowaniach i gotowe do spożycia tuż po otwarciu. 
  • Firma daje możliwość dopasowania cateringu do indywidualnych potrzeb. Zarówno pod względem rodzaju diety, jak i jej kaloryczności. Klient ma możliwość wyboru menu, co jeszcze bardziej zwiększa jego apetyt na posiłki dostarczane przez tę firmę. 
  • Catering DietBox jest tani. Ponadto w ofercie nie brakuje rabatów i specjalnych okazji cenowych, dzięki którym klienci mogą sporo zaoszczędzić. 
  • Mimo atrakcyjnych cen, jedzenie jest świeże i zawsze przygotowywane z użyciem składników najlepszej jakości. Firma zaopatruje się w nie u sprawdzonych i cały czas tych samych dostawców. 
Idealnie dopasowane menu w DietBox
Zniżki DietBox

Diety dostępne w DietBox

To, co najbardziej przyciąga uwagę klientów w DietBox, to wybór diet. A jest on naprawdę duży. W ofercie na stałe zagościły takie diety jak: Wybór Menu, Slim, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Standardowa, Niski Indeks Glikemiczny, Low Carb, Keto oraz Strong. Wybierając każdą z tych diet, trzeba dodatkowo ustalić jej kaloryczność. Od tego zależy cena. Choć wpływ na nią ma również czas, na jaki klient wykupuje wybrany catering. 

W wyborze kaloryczności pomoże zamieszczony na stronie kalkulator kalorii. Wystarczy podać wiek, płeć, wzrost, wagę oraz rodzaj aktywności. Zamówienia można składać za pomocą panelu klienta – to najwygodniejsza z dostępnych opcji. Jednak można też skontaktować się z firmą telefonicznie oraz mailowo. Korzystając z panelu klienta od razu widać, jaka jest cena ostateczna cateringu, a modyfikując parametry konkretnej diety, automatycznie widać, jak się zmienia. 

Poszczególne diety są dostarczane do klientów na terenie całej Polski, lecz z wyszczególnieniem głównie największych miast w poszczególnych województwach. By mieć pewność, że DietBox dostarcza catering również do Ciebie, sprawdź wpisać kod pocztowy do wyszukiwarki i wyszukać listę obsługiwanych miejscowości. 

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Ceny są uzależnione od wielu czynników, a przede wszystkim od rodzaju diety, jej kaloryczności i czasu, na jaki wykupuje się catering. Mogą być jednak niższe, jeżeli klient zdecyduje się na skorzystanie z przysługującego mu rabatu, promocji, czy innej zniżki. A w DietBox takich okazji jest wiele. 

Istnieją różne możliwości składania zamówień. Dietę można zamówić telefonicznie albo mailowo. Polecamy jednak składanie zamówień za pośrednictwem panelu klienta. W ten sposób najłatwiej jest skonfigurować parametry zamówienia i dokonać ewentualnych zmian.

Jedzenie jest dostarczane w jednorazowych pudełkach. Każdy posiłek jest umieszczany w oddzielnym opakowaniu. Jeżeli wymaga podgrzania, taka informacja znajduje się na etykiecie. Jednak zjedzenie posiłku bez wcześniejszego podgrzania jest w pełni bezpieczne, gdyż posiłki są gotowe do spożycia, a ewentualne podgrzanie ma tylko poprawić ich smak.

Catering jest dostarczany w godzinach nocnych, dokładnie od 2:00 do 9:00. Jedzenie na niedzielę jest dostarczane już w sobotę. Lista miast, do których catering jest dostarczany bezpłatnie, jest dostępna na stronie. Informacja o ewentualnych kosztach pojawia się w panelu klienta przy składaniu zamówienia.